GTX 970 H1Z1 düşük FPS Sorunu

lookmook8

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sistemim;

İ5 4460
Asus strix gtx 979
8gb ram
H97 gaming 3 anakart

H1Z1 high ayarlarda takilma ve 40 fps ile 90 fps arasinda fps var. Driver guncel? Bu sorun neden?

Oyunun çok iyi optimize olduğunu söyleyemeyeceğim ama bunun yanında CPU Miner gibi zararlı yazılımlar bilgisayarınızda bulunuyor olabilir. Oyununuz orijinal olmayabilir.

Oyunum orjinal takılma server seçiyorum giriyorum arada takılmalar oluyor yani internete ultra 60-70 fps video ları var geforce experience de optimize etmek istedim ama cs go optimize ettim h1z1 edemiyorum yani gtx 970 gibi bi kartın bu oyunu kaldırması gerek csgo da 300fps ama h1z1 de düşük ve takılmalar var

Canım arkadaşım, bu sorun GTX970'in performansı ile ilgili değil, oyunun optimizasyonu kötü değil yok. :) Yani canını sıkma. Sıkıntılı bir oyun performans bakımından. Yakında gelir bir güncelleştirme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sana tavsiye edeceğim birkaç şeyle oyunu 60 FPS üzerinde rahatlıkla oynayabilrisin. İlk önce belirtmeliyim ki oyun optimizasyon açısından gerçekten sıkıntılı bir oyun ve halen geliştirilmekte bu yüzden FPS'nin düşük olması gayet doğal.

• Oyunun dosyalarının olduğu bölümde UserOption.ini dosyasını açın ve gölge ayarlarının hepsini 0(sıfır)'a çekin.
  • Oyunda Settings altında Grapichs kısmından erişebileceğin Render Distance bölümü var onu mümkünse 1000'in altında kullan. O ayar etraftaki objelerin ne kadarını yükleyeceğini belirliyor 1500-2000 seviyesi kesinlikle gereksiz çünkü zaten o kadar mesafeyi sisten dolayı göremiyorsun 600-550 arası gayet rahat şekilde kullanabilirsin ama oyun başlarken bu ayarı 3000 seviyesine çekki nereye indiğini rahatlıkla görebilesin :)
  • Anti Aliasing'i kapamana gerek yok ama ben kullanmıyorum açıkçası, kapaman performansını olumlu etkiler.
  • Dikey senkronizasyonun kapalı olduğunda emin ol.
Bahsettiğim ayarlarda GTX 850M 2GB kart ile şehir dışında 100+ Fps şehir içinde 70-90 FPS ile gayet akıcı şekilde oynuyorum. Bu sende daha iyi bir sonuç verecektir.

Merhaba, sistemim;

İ5 4460
Asus strix gtx 979
8gb ram
H97 gaming 3 anakart

H1Z1 high ayarlarda takilma ve 40 fps ile 90 fps arasinda fps var. Driver guncel? Bu sorun neden?
kardeş bende de oluyor oyuna giriyorum 76 70.C oluyor çok ısınıyor dıger oyunlarda bende olmuyor tek burda oluyor sistemımde 4590 gigabayte 970

Ultrada 1080P'de 30FPS altı görüyorum. Sen 970 diyosun.(Geliştiriciler için bırakılan ayarlarda açık) :LOL:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı