GTX 970 i7 6700K sistem ne kadar götürür?

Riot hala çözemedi Valorant'ta "rekabetçi"
Riot gibi bir şirketle, Valve gibi bir şirketi karşılaştırmanız..

Şöyle bir gerçek var. Valve Source gibi dünyanın en stabil, en güçlü grafik motorlarından birini kullanıyor. Half Life 2 çıktığı dönemde diğer oyunların açılmadığı bilgisayarlarda, Half Life açılıyordu. Üstelik Half Life açılmayan oyunlardan çok daha iyi grafiklere sahipti

Şöyle bir gerçek var. Valve Source gibi dünyanın en stabil, en güçlü grafik motorlarından birini kullanıyor. Half Life 2 çıktığı dönemde diğer oyunların açılmadığı bilgisayarlarda, Half Life açılıyordu. Üstelik Half Life açılmayan oyunlardan çok daha iyi grafiklere sahipti
Half Life 2 şuan bile grafikleri idare eder seviyede 17 yıl olmuş ama bence oyun grafiksel açıdan eskimemiş.

Half Life 2 şuan bile grafikleri idare eder seviyede 17 yıl olmuş ama bence oyun grafiksel açıdan eskimemiş.
Source motoru hakikatten bir devrim. O dönemde bir taka bilgisayarım vardı. Hiç bir yeni nesil oyunu oynayamazdım. COD olsun, Crysis olsun hiç birini açmazdı ama o taka Half Life 2'de su gibi akardı. O yüzden ben CS2'de de iyi bir optimizasyon olacağına inanıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı