GTX 970 + Intel Core i5 4460 + Monitör

Denizw

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar :)

Yeni bir sistem almayı bayadır düşünüyordum bu konu 2. konum olucak sanıyorum ilk sistemim tamamen acemilikle toplanmış ve bilgisiz bir sistemdi ama şuan topladığım sistemi size sunuyorum eksileri nelerdir bütçeyi aşmadan neler değişebilir bütçem 3500 TL fakat bunu biraz kendim aştım daha fazla aşamam yani sizlerinde fikirini almak istiyorum elime 1 ay içerisinde para geçicek ve bende vakit kaybetmeden sistemimi alıcam hayırlısıyla. Güç kaynağı hakkında biraz endişelerim var fakat 80+ ve 600 w olması beni biraz olsun rahatlatıyor kullanan ve alan arkadaşlarımız varsa fikirlerini belirtirlerse sevinirim. Ve bu konuda sormak istediğim bir soru daha var MSI H97 PC MATE ile MSI H97 GAMING 3 arasındaki 120 TL farkı gerçekten değermi eğer gerçekten aşırı fark ettirmiyorsa PC MATE taraftarıyım iyi bir oyuncu kulaklığına sahibim farkı belki kapatabilir oyunlarda sesle alakam çok fazla ses herşey demek oyunlarda benim için. Herneyse sistemimi gözden geçirirseniz sevirim :)

Herkese iyi forumlar.

best.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı