GTX 970 Marka Seçimi

Zotac yerine MSİ ya da Asus'a yönelmelisiniz bence. Daha kaliteli markalar.
Hocam emin misiniz ? Bunu neye dayanarak söylediniz :D
Bir videoda şöyle diyor ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben forumdaki şikayetlere bakarak söyledim. Zotac ile ilgili daha çok şikayete rastladım.
Öyle diyorsunuz ama videoyu tam izlediniz mi ?

Bi arkadaş şöyle yazmış

Arkadaşlar ben karti 21 Aralikta aldim.. Almayi düşünen arkadaşlar varsa lütfen dikkatli okusun.. Almadan önce Tam 3 hafta Yerli Yabanci siteler videolar karşilaştirmalar v.b. herşeyi izledim okudum ettim ve bu karti almaya kadar verdim, Son derecede memnunum.. Şuan Ayni fiyat seviyesindeki Asus MSI falandan Bellek ve çekirdek orani daha güçlü bir kart ve emin olun Oyunlarda bu Extra katki sağliyor sizlere.. 1080pde BF4 COD ve diğer bildiğiniz EN popüler oyunlarda Full+Full ayarlarda 100 fpsin altina düşmeniz Donanim sorununuz yoksa İmkansiz.. Karti aldiğim gün hemen 3DMark testlerini yaptim ve o testlerde Dahi CW olmadiği görünce sevincim 3e 5e katlandi.. CW bu kartta yok demişti bazi arkadaşlar İnanin Yok.. CW sorununa rastlamadim.. Ice Storm 1.2 testinde 1800 1900 FPSi aldiğimi ekran yazar yazmaz kasaya kulağimi yapiştirdim PCnin fan sesinden başka bişiy duyamadim.. Zotac gerçekten bu 900 serisinde Mükemmel ötesi bir iş çikarmiş.. Oyundu testti falanda görebildiğim en yüksek isi 58 ila 63 arasindaydi.. Fanlari Yazilim üzerinden %100e getirdiğimde eski Asus kartimdan daha sessiz olduğu gördüm.. Zaten Fanlar %50 seviyesinde sesini bile zor duyuyorsunuz ki Kart isinmiyor pek fazla.. İnternetteki asusçu msıci insanlari dinlemeyin ve Boşa endişe etmeyin... Yok çok isiniyomuş yok sorunlu çalişiyomuş yok Sesliymiş v.b.vb Geçecekler bu işi.. Zotaci hala 2010daki nadiren fabrikasyon sorunlu kartlarla yargiliyor bazi fanboycuklar dinlemeyin onlari.. Almayi düşünenleriniz varsa, Tereddüt edenleriniz varsa ve şuan bu yorumu okuyanlar varsa sizlere söyleyebileceğim bende araştirmadan önce Zotaca biraz mesafeliydim ama Araştirip performansini görünce, Diğer GTX 970lerle arasindaki farklari görünce Ertesi gün gittim aldim ve uzun zamanlar kullanacağim.. Malzeme kalitesi Gerçekten çok iyi.. Elinize aldiğinizda saği solu oynamayan Taş gibi bi kart olduğunu görüyorsunuz..devamını gizle

Kartı satan adam tabii ki övecek kartı. Ayrıca tekrar söylüyorum ben forumdaki şikayetlere bakarak söyledim. Bilgisiz bir satıcıyı referans almıyorum yani. Emin olun MSİ Satan insanlar da zotac ve asusu yeriyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı