GTX 970 Marka Seçimi

Soğutması referans. Yani çok ses çıkaracaktır.

Hocam ben performans açısından en iyi olanını arıyorum.
Çekirdek hızı her zaman fps i etkiler diyorlardı. Çokta bilmiyorum ama...
Tabii ki soğutma ses sıkıntısı olmayan ekran kartı en iyisidir
Bundan vaz geçtim şimdi referans olduğundan.
Performans açısından hangisini önerirsiniz ? Ve çekirdek hızı o kadar etkiler mi ? Çünkü size önerdiğim ile msi arasında nerdeyse 100 fark var

Çekirdek hızını kendiniz arttırabilirsiniz. O.c. denen şey bu oluyor. Ama %10 civarinda bir faydası olur maximum. Bence 970 gibi bir kartta buna gerek bile yok. Tekrar söylüyorum asus ya da msi'dan içinize sineni alın.

Çekirdek hızını kendiniz arttırabilirsiniz. O.c. denen şey bu oluyor. Ama %10 civarinda bir faydası olur maximum. Bence 970 gibi bir kartta buna gerek bile yok. Tekrar söylüyorum asus ya da msi'dan içinize sineni alın.

Hocam analdım ama çekirdek hızı konusu fpsi etkilyor diye biliyorum 100 mhz fark yaratır mı ?

Technopat inceleme izlerken 100 mhz fark en az %10 performans sağlar demişlerdi... Çok hatırlamıyorum

Sonuçta şöyle bir şey olabilir msi ile oc 1200 olacaksa size önerdiğimle 1400 olmaz mı ? Çok bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim

Yakında GTX 970 alacağım, marka konusunda kafam karışık.
Zotac Nvidia GTX 970 AMP! Extreme Core Edition 4GB 256Bit Fiyatı

Bunu gördüm bunu düşünüyorum çekirdek hızından dolayı ama marka konusunda tam olarak hangi özelliklere bakmalıyım bilmiyorum.
Bilgilendirirseniz sevinirim :)
Önerilerinizi bekliyorum :)

Kardeşim EVGA markayı araştır.
Kendi fiyat aralığındaki en iyi GTX970'dir. Markanın kalitesinden şüphem zaten yok. EVGA...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı