GTX 970 Nvidia kernel sürücüsü yanıt vermeyi durdurdu sorunu

bay_pc

Kilopat
Daha fazla  
Hata bu şekilde tam olmasada. Her gün bu hatayı alıyorum. Ekran kartım GTX970 ASUS STRIX. Driverler yüklü. VS550 PSU mevcut. Acaba bundan mı kaynaklı? Yeni aldıım CX750'yi yakında takacağım sorunu çözer mi?

Ben bu hatayı karta overclock yaparken voltaj yetmediğinde alıyordum ve voltajı yükselterek düzeltiyordum. Arkadaşın dediği gibi güç yetmediği için hatayı alıyor olabilirsin. Overclock ayarlarını kapatıp dene istersen.

Ben bu hatayı karta overclock yaparken voltaj yetmediğinde alıyordum ve voltajı yükselterek düzeltiyordum. Arkadaşın dediği gibi güç yetmediği için hatayı alıyor olabilirsin. Overclock ayarlarını kapatıp dene istersen.

Bu hafta içinde aldığım CX750 ile deneyip sonucu yazarım. Eğer hala aynı hatayı alırsam servise mi götürmem gerekir ?

Büyük ihtimal güç yetmiyor. Eğer oynadığınız oyunlar League of Legends veya CS GO gibiyse FPS'i sabitleyerek belki kısa süreliğine bir çözüm bulabilirsiniz. Bu sorun ne zamandan beri var? Eğer en başından beriyse güç kaynağını değiştirmeniz sorunu büyük ihtimalle çözecektir.

Büyük ihtimal güç yetmiyor. Eğer oynadığınız oyunlar League of Legends veya CS GO gibiyse FPS'i sabitleyerek belki kısa süreliğine bir çözüm bulabilirsiniz. Bu sorun ne zamandan beri var? Eğer en başından beriyse güç kaynağını değiştirmeniz sorunu büyük ihtimalle çözecektir.

Aldığımdan 2 hafta sonra ilk kez karşılaştım ondan sonra çok nadir oldu fakat son 3 gündür aşırı olmaya başladı. Oyun oynamazken oluyor internette dolaşırken bu yüzden oyun bile açmaya korkuyorum şuan yakmak istemiyorum çünkü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı