GTX 970 Önerisi

MSI da Gigabyte da kullanım açısından aynı süreyi verir, MSI olan oyunları açamamaya başladığında Gigabyte olanın açabilecek hali yok sonuçta aynı GPU.
Biraz daha yüksek hız ve daha yüksek OC kapasitesinden dolayı ben G1 Gaming derim ama MSI dandik demiyorum bence hangisi ucuzsa onu al.

Teşekkürler

@Recep Baltaş abi GTX 970 alıcam karar veremedim Asus, MSI, Gigabyte hangisini önerirsin abi lütfen yardımcı olursan sevinirim.

Mesela ben Vatan'dan kredi çekeceğim için oradan MSI almak zorundayım, zaten adını Türkiye'ye duyuramamış bir şirketten almazdım sonradan başım ağrımasın.
Türkiye'ye duyurmayınca kötü mü oluyor? En iyi markalardan biri Galax.

Tekrar yazıyorum artık daha da bu konuya yazmıyacağım en iyi GTX 970 HOF.

b5r2D0.jpg
Sistem

İşlemci : Intel 4690
Anakart : ASUS TUF Sabertooth Z97 Mark S
Ekran Kartı : ASUS GTX 970 Strix
SSD : Intel 128GB
Güç Kaynağı : Cooler Master V850
Bellek : Kingston Hyper X Fury (White) 32GB
Soğutucu : CoolerMaster Nepton 280L

Hastası ve hayranı Kaldım asus gtx 970 strix derim , sistem de yukarıda belirtmek istedim faydalı olabilir

Avantaj olarak ekran kartının sessizliği , sessizliğe göre mükemmel performansı , düşük güç tüketimi digivrm ...

Msi kullanıyorum memnunum.3.5 gb vram sorunu olmasa on numara kart.O da Nvidia'nın sorunu zaten Msi olsun , Asus olsun , Zotac olsun ve diğer tüm markalarında mevcut.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı