GTX 970 Oyunlarda Düşük Performans

RAM veya HDD'den kaynaklanıyor olabilir. Fakat RAM'den kaynaklandığını pek düşünmüyorum. Bende de 8GB RAM var şuana kadar yetmediği oyunla karşılaşmadım. HDD kaynaklı donmalar yaşanıyor olabilir.
Şuanda 12Gb ram var ama dediğiniz gibi harddiskten kaynaklı galiba nasıl çözebilirim bu sorunu

SSD Kullan, HDD Kullanılırmı artık bu devir de, 8GB Ram ise yeterli ama 8GB' La bitmiyor ki, DDR Kaç? Kaç Mhz? Ben GTX750Ti + G4400 + 8GB DDR4 2133mhz Kullanıyorum GTA 60Fps yüksek ayarlarda açıyor sorunsuz. Kullandığın işletim sistemi ve güncelliği de önemli.

SSD Kullan, HDD Kullanılırmı artık bu devir de, 8GB Ram ise yeterli ama 8GB' La bitmiyor ki, DDR Kaç? Kaç Mhz? Ben GTX750Ti + G4400 + 8GB DDR4 2133mhz Kullanıyorum GTA 60Fps yüksek ayarlarda açıyor sorunsuz. Kullandığın işletim sistemi ve güncelliği de önemli.
GTA 5'i full ayarlarda açarken r6 adlı oyunda takılmalar yapıyor görev yöneticisinden öncelik verince kasmıyor sebebi nedir ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı