GTX 970 PSU Yeterliliği

Denedim ama durum aynı. Ram olmadan çalıştırdığım için bir sorun çıkmış olabilir mi?

O dediklerinin hiçbiri olmadı ne işlemci ne kasa nede ekran kartı fanları bana mısın demiyor.

Denedim ama durum aynı. Ram olmadan çalıştırdığım için bir sorun çıkmış olabilir mi?

O dediklerinin hiçbiri olmadı ne işlemci ne kasa nede ekran kartı fanları bana mısın demiyor.

Zaten eninde sonunda bellek alacaksın. O yüzden daha fazla kurcalama bellek aldığında da aynı şey olursa vakit kaybetmeden iade et.

Bilgisayarda RAM olmasa bile fanlar çalışır.
İade gerektiren bir olay olduğunu sanmıyorum. 24 Pin olan kabloyu muhtemelen yanlış taktın yada CPU kablosunu takmadın.
Daha detaylı bir resim atar mısın? Bu arada resimleri Sosyal'e yükle.

İşlemci kablosu soğutucunun arkasında kalıyor fotoğrafını çekmem imkansız eğer zamanınız varsa buralardaysanız kasadışı montajlayıp atarım fotoğrafları.

Benim için sorun yok, buralardayım. Yardım ederim.

Bilgisayarına güç gitmiyor, fanlar dönmediğine göre. Yani 24 Pin ve CPU güç bağlantılarını doğru yaptığına emin ol.
Eğer pinler zorlanıyorsa, girmiyorsa yanlış yapıyor olabilirsin. Ben de eski sistemimde dalgınlık yapıp 24 pin kablosunu ters takmıştım. Çok zor girmişti ve ters taktığımı anladığımda iş işten geçmişti, kablo eğilmişti.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı