GTX 970 Ses Sorunu

PCsever

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar .
Geçen hafta forumda gezerken bilgisayarımdan garip bir ses gelmeye başladı . Kasayı açtım ve bunun stok soğutucudan geldiğini düşündüm . Ama bilgisayarı biraz kurcalamam ile bunu ekran kartımdan geldiğine kesin karar verdim . Aşağıda videoda 11. saniyeden sonraki sese dikkat eder misiniz ?
Ve bu ses durduk yere kasayı açmasam bile oluyor . Lütfen bu sesin nedenini ve ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam herkesde oldugu gibi sendede var oyunlarda vsync açıyorum 0 ses fanlar 75 de + kulaklık var açıkcası değiştirmeye kalksan 1. si yine cw li gelme olasılığı yüksek 2. si 30 gün civarı bir süre beklemen gerekiyor

CW sorunu, GTX970'lerin kronik sorunudur. Çok dert etmeye gerek yok, sonuçta karta zarar vermez. Yüksek frame sayılarına ulaşınca sesi duyarsın. Eğer çok rahatsız oluyorsan Servispoint'e gönderirsin, yenisi ile değişim yaparlar.

CW sorunu, GTX970'lerin kronik sorunudur. Çok dert etmeye gerek yok, sonuçta karta zarar vermez. Yüksek frame sayılarına ulaşınca sesi duyarsın. Eğer çok rahatsız oluyorsan Servispoint'e gönderirsin, yenisi ile değişim yaparlar.
Boşta da aynı sesin geldiğini belirtmiş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı