GTX 970 Sistem Cızırtı ve Görüntü Gelmeme Sorunu

Vivaldo

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 ay önce topladığım bilgisayarımdan hafif (dikkatli dinlenince duyulabilen) cızırtı geliyor ve monitörüme görüntü gelmiyor sinyal yok diyor.

Donanım:
İşlemci i5 6600k
İşlemci soğutucumm thermaltake yani stok soğutucu değil.
Ekran kartı MSI GTX970
RAM hyprex 8GB tek modül 2400MHz
Anakart MSI z170a gaming m3
Kasam ve güç kaynağım bir arada dark subzero güç kaynagı 600w
Monitorum asus vp247h
HDMI çıkışını kullanıyorum.
Win 10 orjinal sürümü bütün güncelleştirmeleri vs. tam.
Şuanlık sadece ssd kullanıyorum kingston 240gb
Her şeyi yazmaya çalıştım.

Sorunun ne olduğuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Lazım olursa fotoğrafta atabilirim.

Son düzenleme:
Bağlantıları kontrol ettim. İnternette araştırırken ez debug led denilen hata ışınklarının bulunduğunu öğrendim ve ben bilgisayarı çalıştırdığımda monitöre görüntü gelmiyor cpu ışığı yanık kalıyor yanıp sönme olmuyor (diğer hata ışıkları yanmıyor toplam 3 tane var) tüm fanlar çalışıyor ve hafif biraz cızırtı geliyor. Ve cızırtı sesi işlemci veya anakarttan geliyor diye tahmin ediyorum.

Gtx 970 lerde coil white sorunu mevcut yük altında ekran kardindan gelebilir baglantilari kontrol edin
Coil white sesini dinledim birazdaha yüksek bir ses ve benim bilgisayarımdan gelen sesten farklı bir ses

Garantiye gönderdim ve anakartta sorun olduğunu öğrendim anakartım değiştirildi şuan sorun yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı