GTX 970 Sistem için 600W PSU yeterli mi?

FX serilerinin bir bölümünün göstergelerinde hata var. Eğer bir sıcaklık ölçer ile ölçebilirseniz sonuçlardan şaşırırsınız, emin olun. Yanıyordur o. 220 Watt ve 32 nm ile bu değerlere ulaşamazsın çünkü.

Oyundan kaynaklı olma ihtimali var. Ayrıca işlemcinizin termal macununu yenilemeyi ihmal etmeyin. :)

Bilgisayarcilara götürüyorum kasayı işlemci macunu yenilemeye gerek yok diyolar anlamadım. Hatta bi tanesi o kadar emin konuştu ki ben 15 senedir bu işi yapıyorum kendi bilgisayarimin macununu bi kere bile yenilemedim diyor. Anlam veremedim kendim macun sürmesini bilmiyorum çünkü işlemci soğutucusu biraz söküp takmasi sıkıntılı bir şey ugrasmak istemiyorum bilgisayarcida gerek yok diyor

Artık bilgisayarcılara götürmeyin sisteminizi. 2017'ye girdik, adamların hiç bir şeyden haberleri yok, uyduruyorlar bir taraflarından.

Napicam peki nasıl halledicem bu macun işini vatan desen destekleri ürünü satana kadar sattıktan sonra bi faydaları yok. Bilgisayarcilar zaten dediğiniz gibi çoğu konuda bilgi sahibi olmayı bırak fikir sahibi bile değiller. Anlamadım ben bu kasamin bakimini nereye yaptiracağimi

Hocam çok cins bir soğutucu. YouTube'da videosu var. "Hyper 212 Evo install" yazın çıkar.
Montajı serin bir yerde yapın. Zira terletiyor. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı