GTX 970 Sistem Nasıl?

Merhaba kardeşim 1070 boşa bekleme şöyle yeni bir kart hele bi Msı Asus gibi modelleri çıksın incelemeler yapılsın 2 yıl sonra al kafan olsun hatalı kart olma şansı var.Bende çok düşündüm 970 mi 1070 mi diye ama aldım 970i 2 3 yıl sonra 1080Ti alırım belki.Bence gaza gelme paran boşa gitmesin zaten 970 de götürür seni. İyi sosyaller

2-3 yıl mı yok artık. Bırakın adam alsın alabiliyorsa en güncelini kafası rahat etsin.

2-3 yıl mı yok artık. Bırakın adam alsın alabiliyorsa en güncelini kafası rahat etsin.
Merhaba , en güncel oyunları ultra ayarlarda oynatsın derdinde değilim. VmWare felan kullanırım. Sanal pc için. Oyunda oynayabilirim. Güçlü ve 7/24 açık olucak sistem gereksinim var sadece. Bütcem buna yetiyor ihtiyaçlarımı karşılar diye düşünüyorum bende 2-3 yıl diğer arkadaş gibi.

Merhaba , en güncel oyunları ultra ayarlarda oynatsın derdinde değilim. VmWare felan kullanırım. Sanal pc için. Oyunda oynayabilirim. Güçlü ve 7/24 açık olucak sistem gereksinim var sadece. Bütcem buna yetiyor ihtiyaçlarımı karşılar diye düşünüyorum bende 2-3 yıl diğer arkadaş gibi.

Genede bekleyip görmekte fayda var, 1070 almayacaksanız dahi yeni kartlar piyasaya düştüğü zaman eski mimari olanların ucuzlaması gibi bir durum söz konusu olabilir kesin olmamakla birlikte. Daha ucuza almış olursunuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı