GTX 970 sistem ne kadar eder?

rx 6600 ün fiyatları 9 k falan kanka
1685470554779.png
🤌.

İşlemci falan da aynı şekilde.

Satmayı başarırsanız vicdan azabı çekersiniz ileride gerçek değeri öğrendiğinizde. Alanda suç aslında.
kanka ekran kartının 2.elinin piyasası şu an 3.5 k falan geri kalan bütün sistemle kasa da dahil rahat 6 falan yapar gibime geliyo

Böyle düşünmeye devam edin. Alan vardır o fiyata ama dediğim gibi.

Ayrıca ikinci elde 1400 TL civarına bulabilirsiniz.
1400 tl ye bu devirde 3.el bile ekran kartı alamazsın kanka ve ekran kartı 4 gb o kadar kötü bir ekran kartı değil ayrıca çok eskide değil 1.5 yıllık falan.

1400 tl ye bu devirde 3.el bile ekran kartı alamazsın kanka ve ekran kartı 4 gb o kadar kötü bir ekran kartı değil ayrıca çok eskide değil 1.5 yıllık falan.
Hocam isterseniz geçen ay alın o kartı yine o para etmez siz 1.5 yıl önce kazıklanmışsınız başkasını kazıklamayın bari. 4xxx serisi kartlar çıktı siz 9xx kartı o fiyattan satamazsınız etmez o kadar.

Hocam çok fena kazıklanmış 1.5 yıl önce gerçekten GTX970 ve 6000 aynı cümlede olmamalı 2014 yılında çıkmış 9 yaşında.

Anladım hocam o zaman ben yarın gidip ekran kartını aldığım adama söyleyeyim, bana bugün fiyat olarak 8 9 civarı demişti. Ona satayım bakalım alacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam o zaman ben yarın gidip ekran kartını aldığım adama söyleyeyim, bana bugün fiyat olarak 8 9 civarı demişti. Ona satayım bakalım alacak mı?
Hocam size bu gün 8-9 civarı demişse kendisine satmayı teklif edin, satmaya vaktim yok deyin. Ama sakince konuşun belki gerçekten alır almaz ise boşverin olan olmuş. Bazı kartlar gerçekten hakettiğinden yüksek fiyata satılıyor ama bu alanın araştırmadığındanda oluyor kartınız 1050ti den güçlü ama eski o nedenle ucuz gider.
@Hyuuga Neji

Geri
Yukarı