GTX 970 Sistem Toplama

cihadu27

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, kasa topluyorum diğer donanımlarım mevcut ve ultra, high ayar takıntım var. Sistemimin en az 3-4 yıl boyunca bütün oyunları çalıştırması lazım.(Tabii lowda değil en azından 3.-4. senenin sonunda normalde.) Ayrıca directx 12 ve 256bit desteği(256 bit ne zaman lazım olacak bilemesem de) konusunda da kesinim ama bir yandan da ddr4 ve 5.nesil işlemciler geliyor. Sistemimin beni üzmesin istiyorum her oyuncunun istediği gibi :D ayrıca overclock makinasının ayağıma gelmesi pek umrumda değil :D

Kafamda 2 tane hafif farklı alternatif ve Mayıs 2015 Sff sistem tavsiyesi(mouse+klavye hariç ve 4gb Gddr5 256 bit ekran kartlı olarak) var ve sistemimde herhangi bir donanım uyumsuzluğu veya fiyatta kayda değer bir değişiklik olmadan önereceğiniz daha iyi bir alternatif varsa belirtin lütfen.

Son olaraktan temmuz 2015 te satın almayı düşünüyorum sistemi çünkü seçim sonrası dolarda hafifte olsa düşüş ve haziranda yeni donanım tanıtımlarıyla birlikte donanım fiyatlarında düşüs bekliyorum. Ayrıca vatan bilgisayarda hafta sonu indiriminden faydalanmak için internet mağazası değilde kanlı canlı mağazasına mı giderek alışveriş yapmak gerekiyor? Fiyat konusunda da lütfen kar edebilmem için yardımcı olun.

Şimdiden teşekkürler.

2gjZbL.png
Xvd4aO.png
g5XoBZ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı