GTX 970 sistem toplama

RAM'i 8 GB alıp, SSD'yi Samsung 850 evo 250 GB almalısın. 8 GB ram şuan fazlasıyla yetecektir. İlerde yükseltme yapmak istersen RAM için sıkıntısız halledersin ama SSD'yi 120 alırsan ve ilerde yükseltmek istersen sıkıntılı olur. Onun dışında güzel sistem toplamışsın beğendim. PSU yeterlidir.

RAM'i 8 GB alıp, SSD'yi Samsung 850 evo 250 GB almalısın. 8 GB ram şuan fazlasıyla yetecektir. İlerde yükseltme yapmak istersen RAM için sıkıntısız halledersin ama SSD'yi 120 alırsan ve ilerde yükseltmek istersen sıkıntılı olur. Onun dışında güzel sistem toplamışsın beğendim. PSU yeterlidir.

Arkadaşın söylediklerine katılıyorum ama video çekmek gibi bir amacınız yoksa Sapphire R9 390X Tri-X nitro almanızı öneririm.

Amacınız sadece oyun oynamaksa i5 6400 + gtx 970 bir sistem toplayıp 4600 tlnin içine bir 144hz 1ms monitör bile sığdırabilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Amacınız sadece oyun oynamaksa i5 6400 + gtx 970 bir sistem toplayıp 4600 tlnin içine bir 144hz 1ms monitör bile sığdırabilirsiniz.
Teşekkür ederim cevabınız için fakat monitöre ihtiyacım yok 1440X900 monitörüm var yetiyor

Sistem güzel ama daha iyileri toplanabilir sanırım. Max. bütçeniz nedir?
Max bütçemi belirtmiştim 4600 tl

Siz bilirsiniz hocam zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu sistemle en azından 1080p monitör kullanılmalı bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı