GTX 970 Sistem Toplama

Basri Alpay

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu sistemi topluyorum. Fiyatı 4117 tl yapıyor. Rami hepsiburada'dan alacağım için 3900 tl oluyor toplam fiyat. 970 yerine 1070 ekran kartını alacağım. Eğer arada çok bir fark olmazsa, örneğin;

1070= 1600 TL. iİlemcimi 6500 yapıp, monitörümü bir model düşürmeyi düşünüyorum. Sizce sistemim nasıl?

SSD almıyorum, SSD'ye sahibim.

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu sistemi topluyorum. Fiyatı 4117 tl yapıyor. Rami hepsiburada'dan alacağım için 3900 tl oluyor toplam fiyat. 970 yerine 1070 ekran kartını alacağım. Eğer arada çok bir fark olmazsa, örneğin;

1070= 1600 TL. iİlemcimi 6500 yapıp, monitörümü bir model düşürmeyi düşünüyorum. Sizce sistemim nasıl?

SSD almıyorum, SSD'ye sahibim.

Eki Görüntüle 160165
Merhaba Corsair VS değiştir. GTX1070 bekle paran yetmezse bile o çıkınca GTX970 indirime girer.

Bende sistem toplamayı düşünüyorum. Ve vs 650 80+ kullanıcam neden bunu onermediniz ?
Çok sorun çıkartıyor onun yerine benim sistem toplarken Thermaltake kullandım ve sorunsuz. Thermaltake SE serisi alsanız daha iyi olur.

Güç kaynağı sıkıntılı diye biliyorum. Alanlar genellikle ses çıkartıyor sebebiyle şikayet ediyor.
Aynen fan çabuk kendini kaybediyor ve ses yapıyor. (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı