GTX 970 SLI sistem icin Power önerisi

Teknosa104

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim.
GTX EVGA 970 ssc SLI.
Z270 MSI SLI Plus.
i5 6600K 4.6GHz.
Akasa Venom A20.
Corsair 16 GB 3000MHz RAM.
M.2 Evo 970 SSD.
Bu sistemi tam yükte kaldıracak bir Power önermenizi istiyorum bütcem Max 900TL zorlarsak 1000TL.
Eski Power 800W gamemax dı havaya uctu yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar sistemim.
GTX EVGA 970 ssc SLI.
Z270 MSI SLI Plus.
i5 6600K 4.6GHz.
Akasa Venom A20.
Corsair 16 GB 3000MHz RAM.
M.2 Evo 970 SSD.
Bu sistemi tam yükte kaldıracak bir Power önermenizi istiyorum bütcem Max 900TL zorlarsak 1000TL.
Eski Power 800W gamemax dı havaya uctu yardımlarınızı bekliyorum.

Bu güç kaynağını alabilirsiniz.

Gamemax'ın havaya uçmasına şaşırmadım niyeyse 🙂

Konudan bağımsız bir sorum olacak, SLI yaptığına memnun musun? Performans artışı tatmin etti mi?

Acıkcası Power yüzünden tam yükte bir türlü sıkıntısız kullanamadım yine de memnunum. Power'i degiştigim zaman tam anlamıyla kullanırsam daha mutlu olacağım sanırım.

Güç kaynağından gelen fazladan 12 pin kabloyu nasıl ayarladınız? Arkadaşım düşünüyor da.

FSP Hydro g 850W gayet güzel bir PSU'dur. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sadece Hydro "g" ibaresi olduğundan emin olun. Düz Hydro almayın.

Bu Power'i almayı düsünüyorum ama bu güc hesaplama vs sitelerini biliorsunuz onlarda sistemin yedigi gücü hesapladım önerilen 1000W oluyor 800W kullanıodum yetmedi bu 850 gecdimizde sorun yaşamıyalım emin olmak istiyorum.

1000W güç çekmesi neredeyse imkansız. 2 adet Gtx 970 toplam 300w güç tüketiyor. Geri kalan bileşenler 1000 etmez. Bu siteden siz de kontrol edebilirsiniz.
Buradaki güç 12V kanalından verilecek güçtür. Tekrar tekrar kontrol ettiğimde bile 12v kanalından 500W üzeri bir güç görmüyorum. 850W fazlasıyla yeterlidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı