Arkadaşlar amazondan sipariş etmek bir sıkıntı yaratır mı peki ? yeni bir telefon alacağım amazondan baya iyi fiyata geliyor, gümrükten geçerken bir sıkıntı olmaz değil mi ?

2 ay once bizzat kendim topladım ineventustan. Anakartaki 3.0 portları vatandan aldığım kasa yüzünden bozuldu. Anakart çöp oldu kısacası. İnventusdakiler saolsun çok yardımcı oldular. MSI Türkiye ile görüşüp anakartımı değiştirdiler. Kardeşim olsa bu kadar yardımcı olmaz sana o kadar diyeyim.

3800 bütçem var demiştin. Eğer kalan 300 de kullanmak istersen anakartı gaming 5 yap.

2 ay once bizzat kendim topladım ineventustan. Anakartaki 3.0 portları vatandan aldığım kasa yüzünden bozuldu. Anakart çöp oldu kısacası. İnventusdakiler saolsun çok yardımcı oldular. MSI Türkiye ile görüşüp anakartımı değiştirdiler. Kardeşim olsa bu kadar yardımcı olmaz sana o kadar diyeyim.

3800 bütçem var demiştin. Eğer kalan 300 de kullanmak istersen anakartı gaming 5 yap.
Yardımın için teşekkür ederim. Haftaya siparişi veriyorum. Sistem resimlerini falan atarım. :)

Amazon dünya lideri bir site. Eğer doğru adımları takip edip doğru yerden sipariş verirsen senden vergisini falanda alır bir sıkıntı yaratmaz. Fakat telefon getirtemezsin. Ayrıca kasa büyük olduğu için kargo masrafı falan fazla oluyor kasayı Türkiye'den almak daha iyi olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı