Alıcı GTX 970 ve İ5 4690K İşlemci

helboy3434

Hectopat
Merhaba arkadaslar ikinci el temiz CW Sorunu olmayan GTX 970 arıyorum. Galax'ın Hof Edition'u olursa çok makbule geçer.
Bunun yanında Intel'in 4690K işlemcisini de arıyorum, ürünlerin faturalı ve garantisinin devam ediyor olması lazım. İstanbul içi tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Asus Gtx 970 var elimde. Vatandan alınma kutulu faturalı 3 aylık kart. Hiçbir sorunu yok. 1200 TL ye bırakabilirim.

Hocam merhaba, elimde asus gtx 970 mini ekran kartı var, ayrıca i7 4790 işlemci var. İşlemci vatan ankara söğütözünden. 1 yılı belki geçmiş belki geçmemiştir. ekran kartını almanya dan aldım. M-itx ekran kartı. İlgilenir misiniz?

Hocam merhaba, elimde asus gtx 970 mini ekran kartı var, ayrıca i7 4790 işlemci var. İşlemci vatan ankara söğütözünden. 1 yılı belki geçmiş belki geçmemiştir. ekran kartını almanya dan aldım. M-itx ekran kartı. İlgilenir misiniz?
Merhabalar,işlemci için aklınızdaki fiyat nedir acaba? ekran kartını mini istemiyorum hocam.

Merhaba, elimde hiç kullanılmamış GIGABYTE G1 GAMING 4G GTX970 var. Bir çekilişten kazandım ve laptop kullandığım için ürüne hiç dokunmadım. Son fiyatım 1100 TL'dir. İlgilenirseniz, konum burada.

Merhaba gtx 970 turbo var eğer isterseniz 1000 TL ye verebilirim. 24.08.2015 tarihinde satın alınmıştır her akşam 3 saat kullanılmıştır pazar günleri de ortalama 6 saat kullanılmıştır temizdir garantilidir hiç bir problemi yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı