GTX 970 ve i5 4690k sistemde FPS sorunu

Joy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba
1 ay oldu olmadı yeni bir sistem kurdum. Kurduğum sistem kısaca Asus gtx 970 ekran kartı, msi gaming 5 anakart, ve i5 4690k işlemci.
Problem şu ki bilgisayarı aldığımda günden itibaren Assasin's Creed serisini oynayama başldım. 4. oyuna gelinceye kadar hiçbir fps sorunu yaşamıyordum ama 5 dakka önce falan 4 e başladım ayarları direk en yüksek değerlere aldım ve arasıra takılma donmalar yaşıyorum.
Önerileriniz nelerdir? Bence sistemimin bu oyunda 0 sorun yaşaması gerkiyodu yanlış biliyosam lütfen söyleyin.

Black Flag'dan bahsediyorsunuz sanırım, evet onda da bazen takılmalar oluyor, eğer oyununuz Orijinal ise güncellemelerini yapın değilse normal zaten bu tür takılmalar.

Haklısınız bende biraz araştırma yaptım sadece ben değilmişim sorun yaşayan oyun ile ilgili bir problem varmış. Unity ile denedim sistemimi hiç bir problem olmadı mesela...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı