i5 4690K ve GTX 970 performans sorunu

brkazmk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar, öncelikle bilgisiyarım yeni 6 aylık bile değil ancak son zamanlarda bilgisiyardan bir uğultu ses geliyor, önceden neredeyse hiç ses çıkmazken bi uğultu başladı (PC'nin her yerini baştan aşağıya temizledim hava tuttum ancak gene devam ediyor). İkinci ve en büyük sorun ise en son PC'yi ilk açtığımda ne zaman düzgün kullananabildim hatırlamıyorum. Bilgisiyarı açtıktan sonra bilgisiyar kendisne gelmiyor hiçbir program açılmıyor masaüstü kapat hatası veriyor. PC'de sağ tık yenile bile yapılmıyor, anca PC'yi tekrardan başlatmam gerekiyor ki PC kendisine gelsin. Bu olay 1 ay öncesine kadar yoktu yeni başladı bunun nedeni ne olabilir acaba?

• Asus Nvidia GTX 970 Strıx
  • Z97 Gamıng 5 anakart
  • 8 GB RAM
  • 1 TB HDD (yarısndan fazlası boş)
  • Evo 212
  • i5-4690K işlemci

Yardım lütfen.

Havaların soğumasıyla birlikte bendede oldu. Her sene benimde başıma gelen bişey ilk 5-10 dk ses çıkartıyor cızırtılı ve uğultulu sonra geçiyor. Sonra geçiyorsa problem yok yani.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı