GTX 970 ve İ7 4790 sistem nasıldır?

JaroxJamaica

Megapat
Makaleler
12
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben bir bilgisayar toplamak istiyorum. Parçalar ise şöyle: Ekran kartı MSI GTX970 Gaming, anakart Z97 Gaming 7, işlemci Intel Core i7 4790K, WD 3.5" 1 TB HDD, RAM G.Skill 2*8 GB DDR3 1866 MHz, ASUS Blu-ray DVD yazıcı, İşlemci soğutucu Cool Master Hyper, kasa Xigmatek Asgard 382 Pure. Sizce bir şeyler eklemeli miyim çıkartmalımıyım yoksa böyle iyi mi? Bir de bu ya da sizin önerileriniz beni ne kadar götürür?

Intel Skylake platformunun çıkışına günler kaldı. Hatta büyük ihtimalle sen bu satırları okurken piyasada olacak. Bu sistemi aldıysan 5 yıl boyunca oyunları rahatlıkla oynayabilirsin. Daha önce Xigmatek Asgard kasa ile montaj yaptık ve kalitesinden pek memnun kalmadık bu arada.

Gayet güzel sistem toplamışsın rahatlıkla 4 5 sene seni götürür ama o kasaya o parayı verme diyorum ben zalman z5 tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı