GTX 970 ve İ7 4790 Sistem Ne Kadar Eder?

Kafadan söylemedim zaten. Dolar uçuşa geçmeden önce 2.5-3 arası eder derdim. Şu an kimse o fiyata satmaz, satarsa enayilik eder.
2. El piyasasına ne kadar hakimsiniz bilmiyorum ama imzamdaki sisteme bile 4.500 istiyorum DDR3 yükseltmeye kapalı bir sistem şuan her hangi bir koşulda azıcık PCden anlayan insan şu sisteme çıkarıp 3500 Lira vermez bu sistemin şuan piyasada tam değeri 2800-3000 arasıdır. Bileşenlerin en genç olanı ekran kartı o bile 4 yıllık. 2.El satışlar 0 fiyatına bakarak yapılmaz bunu da unutmayın.

Arkadaşlar bakın tekrar ediyorum 0 fiyatına bakarak eski bir sistemi satamazsınız ona bakarsanız şuan GTX 970'e verilecek parayla çok daha performanslı 0 kartlar alınıyor. Stoklarda bulunmadığı için saçma sapan fiyatlarla karşılaşıyorsunuz sitelerde Stokta olmayan ürünlerin fiyatlarını yüksek tutarlar.
Bu dolar değil gün geçtikçe değeri artmaz bu bir elektronik alet kullandıkça ömrü kısalır.

Şuan deseniz ki ben 1080Tİ aldım satmak istiyorum temiz kutulu faturalı işte o zaman muadili modelin 0 fiyatına bakılır lakin arkadaşın satmaya çalıştığı bu sistem eski.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı