GTX 970 veya GTX 980 ekran kartı ve PSU önerisi

BeYMeN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Bilgisayarım; İ7 4790 K işlemci, Asus Maximus VII Formula Anakart, Kingston Hyperx Fury 1600 Mhz 16 GB RAM, Kingston Hyperx Fury 240 Gb SSD, Seagate Barracuda 7200 Rpm 2 Gb Harddisk, Rog Front Base Dual ve NZXT Hue+

Bu bilgisayar için GTX 970 veya GTX 980 ekran kartı satın almak istiyorum ancak hangi marka ve modelini önerirsiniz ?

Ayrıca PSU olarak 600 W 80+ GOLD sertifikalı bir psu var ancak onu da yükseltmeyi düşünüyorum. Bu ikisi için bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eger 1080p de oyun oynayacaksaniz gtx970 ideal bir ekran kartidir. Bosuna gtx980 e para vermenin manasi yok. PSU kaliteli bir 650w +80 isinizi gorur.

GTX 970 = 500 watt 80+
GTX 980 = 600 watt 80+
Bunlar yeterli gelecektir. Gold olması için zorlama fazla para vermenin manası yok. Aerocool KCAS modelleri kaliteli ve fiyat performans ürünleridir. Onları almanız yeterli olacaktır. 1080 p ise 1080 p paranızı ayırdıysanız hangisi size cazip geliyorsa onu alın. EVGA veya Gigabyte öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı