Çözüldü GTX 970M CS:GO Hata Vermeden Kapanma Sorunu

• Konuyu başlatan Dekon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 798
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dekon

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar. CS:GO'ya girerken şöyle bir sıkıntı yaşıyorum: Steam'i açıyorum, oyunu başlat diyorum, oyun açılıyor her şey iyi güzel ama sonra rastgele klavye veya farede bir tuşa bastığımda oyun kapanıyor. Oyun durduruldu, oyun hata verdi gibi hiçbir mesaj veya bildirim de çıkmıyor. Oyunu uzun zaman önce almıştım ama yeni yeni oynuyorum o yüzden hiçbir fikrim yok, ne yapmam, nasıl düzeltmem gerektiği hakkında.

Denediğim çözümler ise şu şekilde;
-CS:GO'yu silip yüklemek
-Steam'i de silip kalıntı dosya bırakmadan tekrar CS:GO ile yüklemek
-Nvidia sürücüsünü yeniden yüklemek sonra da güncellemek
-Nvidia GeForce Experience'dan oyun ayarlarını birçok şekilde değiştirerek girmeye çalışmak
-Bilgisayardaki BİOS ve HD Graphics hariç bütün sürücüleri güncellemek
Önerileriniz, tavsiyeleriniz ve başka ne yapabilirim oynayabilmek için?
bilgisayarım MSI GT72S 6QD Dominator G.
İşlemcii7-6700HQ
İşlemci Hızı3,50 GHz
Ön Bellek6 MB
Bellek32 GB
Bellek TipiDDR 4
Disk TipiHDD, SSD
Sabit Disk - HDD1.0 TB
Sabit Disk - SSD256 GB
Ekran17.3 inç
Çözünürlük1920 x 1080
Grafik İşlemci AilesiNVIDIA
Grafik İşlemciNVIDIA GeForce GTX 970M
Grafik Bellek3 GB
Grafik Bellek TipiDDR5
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Denedim olmadı yine ama dün ekran kartı sürücüsüne güncelleştirme geldi az önce güncelledim ve girdiğimde hiçbir sorun çıkmadan birkaç el bile oynadım sanırım sürücüden kaynaklıymış sorun çözüldü teşekkür ederim.
Denedim olmadı yine ama dün ekran kartı sürücüsüne güncelleştirme geldi az önce güncelledim ve girdiğimde hiçbir sorun çıkmadan birkaç el bile oynadım sanırım sürücüden kaynaklıymış sorun çözüldü teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı