GTX 980 Alınmalı mı?

Paran varsa GTX 980' de alabilirsin sonuçta 10 fps' te olsa fazla performans veriyor. GTX 980Ti ise baya bir lükse kaçıyor 4K veya 2K kullanmadıkça 980Ti gereksiz bence :D

Yapılan incelemelerde GTX 980Ti 4K çözünürlükte yetersiz kalıyor gibi bir izlenim aldım ben. Bu kartla 4K oyun tecrübeniz var mı?
Oyuna göre değişiyor. Onu bende fark ettim. Bu arada 980 Ti alınabiliyorsa alınmalı kesinlikle. Fakat bütçe zorluyorsa, 980 alınıp ileride SLİ yapılmalı.

Oyuna göre değişiyor. Onu bende fark ettim. Bu arada 980 Ti alınabiliyorsa alınmalı kesinlikle. Fakat bütçe zorluyorsa, 980 alınıp ileride SLİ yapılmalı.
Zaten 2.700 liralık kart alabilen adamın bütçesi çoktur en azından bir 2k monitör alır almasa bile 2k monitöre sahiptir zaten. GTX 980Ti alıp 1080p' de oyun oynamak pek mantıklı gelmiyor onu belirtmek istedim.

Yapılan incelemelerde GTX 980Ti 4K çözünürlükte yetersiz kalıyor gibi bir izlenim aldım ben. Bu kartla 4K oyun tecrübeniz var mı?
Maalesef 980Tİ ile bir tecrübem yok. 4K çözünürlükteki performans oyuna göre değişir. Genel olarak zaten günümüzdeki ekran kartları tek başına SLI yapmadan 4K' da mükemmel bir performans veremiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı