GTX 980 Monitör Öneri

sHacMa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat ailesi. Bu sistem kasaya sahibim ; İ7-4790 Oyun-AutoCAD-SolidWorks-3ds max studyo-Render PC

24" eski monitörüm var 60hz destekli, ekranda dalgalanmalar oluyor gri ve siyah yerlerde

Yeni bir monitör almayı düşünüyorum oyun için video çekiceğim Sadece Knight Online oynuyorum.

2k 144hz ve 4k 60 hz monitör arasında kararsız kaldım 2160p video yüklemem benim için önemli fakat 144hz görüntü kalitesini çok değiştirir diyorlar. Tavsiyelerinizi bekliyorum. ( Bütçe 1.500-2.000 TL)

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin tercihin tabi. Knight Online aşırı yük bindirmiyor ise 4 k ama 144 hertz akıcılığı farklı olur. 2 k da iyi netliğe sahip bunu unutmayın ben olsam 2 k 144 hertz tercih ederdim.

aynı konuda bende kararsızım lütfen yorumlarınızı bekliyorum

shadowplay ile çekilen bir videonun göruntu kalitesnn daha iyi olması için monitör heartzının mı yüksek olması faydalı olurmu çözünürlüğün 4k olmasımı

D.n : oynadıgım oyun 60 fps geçmiyor.

öncelikle yorumun için teşekkürler oynadıgım oyun 144 hz gerekdiren bir oyun değil bennm için önemli olan 4RaiNingBlooD'un yazdıgı gibi videoda gözukecek göruntu kalitesidir

Arkadaşlar yardım edebilecek, Bilgisi olan Kimse yokmu :(

İlk olarak knight online hangi sistemlerde denenmiş ona bakmalısın.knight grafik ayarlarını incelemen gerek.Sadece bu oyun için monitör alıcaksan oyun 2k destekliyorsa 27 inch veya daha büyük 144 hz monitör işini görür gibi ama dediğim gibi knightın 144 hz 2k da denenmiş testlerini bulmalısın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı