GTX 980 Ön sipariş

hkncvs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Herkes gibi yok gtx 980 şundan hızlı mı hangisini alayım diye bir soru sormayacağım merak etmeyin :)
Benim merak ettiğim şuan ön siparişte ekran kartları ve fiyatları da oldukça yakın gtx 700 serisine. Gtx 900 serisi piyasaya çıktığında fiyat artar mı? Eğer artarsa şu anki uygun fiyattan vereceğim siparişi teşekkürler.

Zaten şuan 900 serisinin özel soğutmaları dahil 770 ve sonrasındaki 3 karttan daha ucuz. Eğer kartlar çıktığında gtx970 1500-1600 lere fırlayıp 980 2000 lere çıkacaksa şimdiden en azından bir özel soğutmalı asus 970 siparişi verelim diye soruyorum. Amd ye bağlı olan pek bir şey yok sanmıyorum. Nvidia daha önce piyasaya sürüyor. Nvidia fiyatına göre amd biraz daha ucuz fiyat çekiyor. Nvidia önce piyasaya giriş yaparken amd ye fiyatların bağlı olmasına anlam veremedim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi fiyat ideal fiyat gibi gözüküyor ama Piyasaya çıkarsa gine aynı fiyat gibi çıkmayabilir'de 100-200 TL artabilir diye düşünüyorum, ama GTX 980 Ti çıktımı GTX 780'nin fiyati düşebilir baya hemde yani aceleniz yoksa bekleyin GTX 980 Ti alın ? hem GTX 980 diğelimki aldınız sonra GTX 980 Ti çıktı napıcaksınız ?

Şimdi fiyat ideal fiyat gibi gözüküyor ama Piyasaya çıkarsa gine aynı fiyat gibi çıkmayabilir'de 100-200 TL artabilir diye düşünüyorum, ama GTX 980 Ti çıktımı GTX 780'nin fiyati düşebilir baya hemde yani aceleniz yoksa bekleyin GTX 980 Ti alın ? hem GTX 980 diğelimki aldınız sonra GTX 980 Ti çıktı napıcaksınız ?
Teknolojiyle yarışmıyorum. Beni 3-4 yıl güncel tutacak ve oyunları ultra da açacak bir kart tatmin eder. Ekran kartı delisi değilim yani öyle. iphone 6 çıkıyormuş diye elimdeki 5s i satmam yani :D
Elimde hiç kart yok. 770 yada 780 almayı düşünüyordum. 980 nin özel soğutuculusu 1500 den aşağıya çıkarsa alıyım dedim.

Teknolojiyle yarışmıyorum. Beni 3-4 yıl güncel tutacak ve oyunları ultra da açacak bir kart tatmin eder. Ekran kartı delisi değilim yani öyle. iphone 6 çıkıyormuş diye elimdeki 5s i satmam yani :D
Elimde hiç kart yok. 770 yada 780 almayı düşünüyordum. 980 nin özel soğutuculusu 1500 den aşağıya çıkarsa alıyım dedim.

1-2 Ay daha bekleyin GTX 980 Ti alın hem bende GTX 980 Ti bekliyorum şimdiden 1-2 Ay bekleyin iyisini alın :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı