GTX 980 Ti 60 Hz 1080P Monitör İle Kullanmak

Vallahi bende alacağım bu hafta ikisinden birini fakat kararlaştıramadım. Benim için öyle çizilmesi falan önemli değil aldım mı ömürlük alacağım :). Görüntü kalitesi felan önemli :D.

Aynı durum bende de var :) Bende bu hafta alacağım ve bir kere alacağım. Fakat ben gerçekteki performanslarına bakmak istiyorum. Zira BenQ'nun bana hitap ettiği bazı özellikler var :)

O dediğin 165 hertz 4 ms IPS panele sahip gerçekten pahalı ve bir o kadar da mükemmel bir monitör. Asusun monitörü o. Alacaksan onu al yani 144 fps alsan da onu al çünkü IPS panel başka oluyor. 4 ms ile 1 ms arasındaki farkı anlayamazsın Türkiye internetiyle bu daha da zor oluyor. Arada film izliyor isen 165 hertz 4 ms al.

Neler mesela ? Bide mağazaya gittiğinizde birkaç fotoğraf çekermisiniz rica etsem :).

Black eQualiser teknolojisi benim için önemli çünkü CS:GO'da karanlık içine saklanacak çok yer var. Mesela Dust 2 lower tunnel'da her yere saklanabilirsiniz. Onun dışında BenQ'nun driver desteği var. Pro oyuncuların ayarlarını tek tuşla kendi monitörünüze uygulayabiliyorsunuz. Bunları yazarken bile BenQ mu alsam diyorum kendime. Fotoğraf çekmeye çalışırım :)

Monitörde ASUS kalitesine güvenirim, VN247H kullanıyorum ve oldukça memnunum. Yakında ASUS 2K 144 Hz 1 MS G-Sync monitör almayı planlıyorum. GTX 1080 ile iyi anlaşırlar herhalde. :) Karşılaştırma videosuna baktım, yorumlara da baktım. BenQ'nun renkleri daha soluk diye belirtilmiş. ASUS'un çizilmesi ön plana çıkarılmış. İkisi arasından ASUS tercih ederdim. İkisi de iyi monitör, kaliteli markalar. Bu durumlarda bir yerden sonrası kişisel tercihe kalıyor.

Monitörde ASUS kalitesine güvenirim, VN247H kullanıyorum ve oldukça memnunum. Yakında ASUS 2K 144 Hz 1 MS G-Sync monitör almayı planlıyorum. GTX 1080 ile iyi anlaşırlar herhalde. :) Karşılaştırma videosuna baktım, yorumlara da baktım. BenQ'nun renkleri daha soluk diye belirtilmiş. ASUS'un çizilmesi ön plana çıkarılmış. İkisi arasından ASUS tercih ederdim. İkisi de iyi monitör, kaliteli markalar. Bu durumlarda bir yerden sonrası kişisel tercihe kalıyor.
Kafamda zaten ASUS var gibiydi. :) Şu an kesin kararlaştırmış oldum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı