GTX 980 Ti Çıkacak mı?

UmutIşığı

Hectopat
Daha fazla  
GTX 980 hakkında size soru sormak istiyorum bu kartın Ti versiyonu çıkçak mı ? Birde GTX 780 ne zaman çıkmıştı ? Tarihleri söylerseniz sevinirim birde GTX 780 Ti ne zaman çıktı ? Söylerseniz sevinirim şimdi bu soruları neden soruyorsun derseniz şundan : şimdi GTX 980 çıktı bende sabırsızlıkla GTX 980 Ti 'yi bekliyorum.

Neden bekliyorsun diyorsan şundan : Biliyorsunuz ki 3-5 gün önce GTX 780 Ti hakkında konu açmıştım. Onu alcaktım ama karımı değiştirmek istiyorum. Bu kart harika gibi bi gördüm kartı GXT 780 Ti'ye göre daha çok perfonmans veriyor ondan dolayı bu karta yöneldim. Birde bu kartta 4K Özelliği falan varmış 4K Açıp 1980. 1080p'ye renderliyormuş falan bu olay nasıl oluyor ? Benim monitör 1980.1080p'de ondan soruyorum hani birde alırız sonra 4K Özelliğini kullanamayız. Ondan soruyorum.

@MF abi yardımcı olur musun rica etsem ?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 980 Ti çıkar veya çıkmaz. Bunu bilmiyoruz şu an. GTX 780, 23 Mayıs 2013'te çıktı. 7 Kasım 2013'te de GTX 780 Ti çıktı. 980 Ti'ın çıkması için şu an bir neden yok gibi görünüyor. GTX 980 al sen en iyisi.

4K olayı şöyle: Ekran kartı grafiklerin çözünürlüğünü 4K veya 5K olarak işliyor ve onları 1080p'ye indirgiyor. Veya ekranın çözünürlüğü neyse, ona. Bu sayede daha yüksek çözünürlüklü dokular ve kaliteli grafikler elde ediyorsun.

@MF abi GTX 980 Ti'dan önce bildiğim kadarıyla GTX 970-960 belki GTX 960 Ti gelir en son GTX 980 Ti gelir diye düşünüyorum. Birde Sence artık Nvidia GTX 790 çıkarır mı ? GTX 790 çıkarırsa rakip yok. AMD'den yeni bir ekran kartı gelebilir, ama bunun için GTX 790 çıkması gerekiyor. Hala GTX 790 için umut var mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı