Satılık GTX 980 Ti Çok Ucuza Gidecek ama sıkışığım bu ay

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şuan Faceye giremem ama numaranızı yazdım saat 16:30 da arayabilirim.

Direk iletişim kurabileceğim bir yol söylerseniz daha rahat konuşabiliriz. Çünkü bana lazım olan başka parçalar var eğer sizde varsa alabilirim. İşlemci olarak i5 6600K alacam çünkü. Ve bana GTX980 Ti yeterince yetiyor evet. Whatsapp'tan mesaj atarsanız sevinirim. Ya da Facebook:
www.facebook.com/furkanaskzeynep

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsterseniz i5 de vereyim +400 +650 1150 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten güzel bir teklif ama Unreal Engine 4 RAM'in MHz'sine ve işlemciye çok ihtiyaç duyduğu için İ5 6600K alacağım. Ama HDD veya güç kaynağı satarsanız alabilirim. Onun dışında SkyLake sistemlerin parçalar değişiyor bilirsiniz ki. Bu arada 650TL'ye GTX980 Ti'ınızı verirseniz oyunumun Credits bölümüne Özel Teşekkürler bölümüne ilk sizi yazarım. Gerçekten çok yardımcı olmuş olursunuz. Haberinizi bekliyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@GrandFathr Dostum bana bu hesaptan ulaşır mısın? Ciddi alıcıyım yarına alabilirim.

@furkanxdgs4 @Mustafa Eren Döker @Silinen üye bu fiyata bu ekran kartı satılmaz. Mesaj sayısına bakın bir, daha 26 mesajı var ve çoğu aynı konu altında.

Görsel de sahte, para filan göndermeyin. Bu girişiminden öte sonsuza dek banlandı. Ucuz fiyat ile ikinci el konusu açmadan önce başkasının konusunun altında kullanıcıların ilgisini çekip acele ettirmeye çalışıyor "Aman kaçmasın" diye. Yahu biraz dikkatli olun. Kimse bu fiyata satmaz!

İkinci el kategorisinin girişine uyarı yazdık. Tamamen mi yasaklayalım bu ilanları?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı