Satılık GTX 980 Ti Çok Ucuza Gidecek ama sıkışığım bu ay

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstanbul Bağcılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul Bağcılar
Konunuza beni de ekler misiniz? Ben de bir bilgisayar toplayacağım ve bu parça işimi fazlasıyla görür. Gelecek hafta oraya gelecektim zaten.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asus GTX Strix 980 Ti satılık çok sıkışığım.

Açtım. GTX 980 çok ucuza gidecek ama diye bakabilirsiniz.

Konunuza beni de ekler misiniz? Ben de bir bilgisayar toplayacağım ve bu parça işimi fazlasıyla görür. Gelecek hafta oraya gelecektim zaten.

Açtım bakabilirsiniz GTX 980 Ti ucuza gidecek ama diye.

Öyle bir konu yok. Yönetici onayından geçmediyse göremeyiz daha. Biraz sonra açılacaktır konu.

Bana mesajla ulaşır mısınız? Çünkü açtığınız konu görülmüyor şuan. Bu arada GTX980 mi Ti mı?

Bana mesajla ulaşır mısınız? Çünkü açtığınız konu görülmüyor şuan. Bu arada GTX980 mi Ti mı?
Whatsapp: 05437677716

Gtx 980 Ti 1070 Aldım Borca Girdim. Biliyorsunuz piyasa taksit falan işte ondan acil sıkışığım 650 Aşşağısı inmem.

Oyun üretecekseniz çok iyi bir ekran kartı. Hem render canavarı hemde oyun canavarı. GTA 5'te 125 FPS aldım normal oyunda.

+400 İ5 İsterseniz onuda veririm İ5 4460.

1500 TL toparlamam lazım 1 hafta içerisinde ondan.

Logitech Gaming Klavyede bedava SM-700 de yanında.

Direk iletişim kurabileceğim bir yol söylerseniz daha rahat konuşabiliriz. Çünkü bana lazım olan başka parçalar var eğer sizde varsa alabilirim. İşlemci olarak i5 6600K alacam çünkü. Ve bana GTX980 Ti yeterince yetiyor evet. Whatsapp'tan mesaj atarsanız sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı