GTX 980 Tİ vs GTX 1080

BloodNote

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem toplayacağım çok detaylı bilgim yok. Ekran kartı ve anakart konusunda yardımlarınızı bekliyorum. 4K ile kullanılacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
4K için kesinlikle GTX 1080 alınmalı.

Anlıyorum şu an sadece referans sürümleri mevcut performans bakımından nasıl sonuç alabilirim? Anakart konusunda ne önerirsiniz?

Özel tasarımlar da var piyasada ama stok sorunu olabilir.
Kullanacağın işlemciyi belirt, bütçeyi de.

Anlıyorum şu an sadece referans sürümleri mevcut performans bakımından nasıl sonuç alabilirim? Anakart konusunda ne önerirsiniz?
Size tavsiyem referans tasarım almayın, ben MSI GTX 1080 Founders Edition aldım aşırı ısınıyor, 90 dereceyi gördü kart şu an vatan bilgisayar'da müşteri hizmetlerinde hediye çeki alıp ürünü özel tasarımını alacağım tabi ısındığını kendileri de görüp kabul ederlerse fiyat farkı verip MSI GTX 1080 Gaming X alacağım, kaldı ki 1920x1080 60 HZ de kullanıyordum. Siz 4K ile kullanacağım diyorsunuz bekleyin beklemenize değecektir. :)

Size tavsiyem referans tasarım almayın, ben MSI GTX 1080 Founders Edition aldım aşırı ısınıyor, 90 dereceyi gördü kart şu an vatan bilgisayar'da müşteri hizmetlerinde hediye çeki alıp ürünü özel tasarımını alacağım tabi ısındığını kendileri de görüp kabul ederlerse fiyat farkı verip MSI GTX 1080 Gaming X alacağım, kaldı ki 1920x1080 60 HZ de kullanıyordum. Siz 4K ile kullanacağım diyorsunuz bekleyin beklemenize değecektir. :)
Çok teşekkür ederim bilgi için yani sizce gtx 980 ti almak daha iyi galiba model önerebilir misiniz anakartla birlikte olursa daha iyi olur. Referans sürümü haricinde diğer sürümler ne zaman çıkar peki beklemeye değer mi?

Beklemeye değer. GTX 980 ti'ın daha iyi olduğu söylenmemiş. GTX 1080 GTX 980 ti'dan daha güçlü bir kart. Evga veya MSI'ın özel tasarımlarından birini tercih edebilirsiniz.

5820K 980Ti sistemde DSR 4K ile oyunlarda 25 ile 30 FPS aralığında sonuç aldım. Bu sonuçların 4K için yeterli olduğunu söyleyemem. 1080'de tek başına 40 FPS alsan bile oda yetmeyecektir. AMD Vega çıkana kadar 4K için çare halen çoklu ekran kartlarında.

Çok teşekkür ederim bilgi için yani sizce gtx 980 ti almak daha iyi galiba model önerebilir misiniz anakartla birlikte olursa daha iyi olur. Referans sürümü haricinde diğer sürümler ne zaman çıkar peki beklemeye değer mi?
GTX 980 ti değil, referans sürüm almayın ben aldım soğutması çok kötü onu söylemek istiyorum, rica ederim bilgilendirme için ne demek[emoji3]

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı