GTX 980 undervolt nasıl yapılır?

@Yunus Emre Gürbüz tamam siz bilirsiniz açmayı başarırsanız tekrar yazayım değerleri,

Core voltage -80
Core clock -100
Memory clock -100

Bu şekilde azaltıcaksınız, FurMark testi, yoksa sağlam bir oyunda 5 dakika oynayın, herhangi bir sorun çıkarırsa ki sanmıyorum, Core voltage değerini -70 -60 -50 şeklinde azaltıp denersiniz tek tek.

@Yunus Emre Gürbüz tamam siz bilirsiniz açmayı başarırsanız tekrar yazayım değerleri,

Core voltage -80
Core clock -100
Memory clock -100

Bu şekilde azaltıcaksınız, FurMark testi, yoksa sağlam bir oyunda 5 dakika oynayın, herhangi bir sorun çıkarırsa ki sanmıyorum, Core voltage değerini -70 -60 -50 şeklinde azaltıp denersiniz tek tek.
Buradan devam edelim hocam, Power limit ve Clock değerlerini ne yapmalıyım, FPS mümkün olduğunca değişmesin istiyorum.

Tamam bana ayarlar sıfır olarak Afterburner'ın görüntüsünü atabilir misiniz?
Varsayılan olarak bu şekilde.
afterburner.png

Ayarlar - kullanıcı arayüzünden arayüz görünüm ayarını MSI Gaming Afterburner skin yapar mısınız? Böyle hız değerleri belli olmuyor.
Bu arada Temp Limit 79 olmasına rağmen kartımın sıcaklığı genel olarak 83'te ve ara sıra 85'i bulabiliyor, ayrıca garip bir şekilde fan hızı en fazla %70 civarlarında geziniyor. Ekran kartım referans model bu arada.
afterburner.png

Tamam Core clock ve Memory clock -100 olsun, Power limit ve temp limit arasındaki bağlanıtıyı kaldırın, kırmızı link yazan butona tıklayacaksınız, temp. Limit 80'de dursun Power Limit'i 70 yapın, sonra FurMark testi.

Yeni konular

Geri
Yukarı