GTX en iyi ekran kartı nedir?

MSI GTX 1080 Ti GAMING X 11G 352 Bİt GDDR5X 11 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe üretimleri durduruldu mu bu reisin? Çok eskiden bilgisayar almayı aşırı istediğim zamanlar sürekli bunun fiyatları takip edip hayaller kurardım. Yıllar sonra yeni bilgisayarım oldu ama bu reis artık üretilmiyor...

Evet, eski bir kart olduğu için üretimi durduruldu. Fakat 2. elden hala GTX 1080 Ti bulmak mümkün.

MSI GTX 1080 Ti GAMING X 11G 352 Bİt GDDR5X 11 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Üretimleri durduruldu mu bu reisin? Çok eskiden bilgisayar almayı aşırı istediğim zamanlar sürekli bunun fiyatları takip edip hayaller kurardım. Yıllar sonra yeni bilgisayarım oldu ama bu reis artık üretilmiyor......
Hocam bence hala GTX 10 serisi oyunlar için yeterli ama tabii ki 10 serisinin ardından 4 seri daha çıktı dolayısıyla 10 serisi artık üretilmiyor.

MSI GTX 1080 Ti GAMING X 11G 352 Bİt GDDR5X 11 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Üretimleri durduruldu mu bu reisin? Çok eskiden bilgisayar almayı aşırı istediğim zamanlar sürekli bunun fiyatları takip edip hayaller kurardım. Yıllar sonra yeni bilgisayarım oldu ama bu reis artık üretilmiyor...

Zamanında hayal kartımdı. Üretimi durdu tabii, üstüne 2080 Ti, 3090 Ti ve 4090 Ti çıktı ama bu kart hala favori kartlarımdan biri. HOF ve FE 1080 Ti özellikle.

Zamanında hayal kartımdı. Üretimi durdu tabii, üstüne 2080 Ti, 3090 Ti ve 4090 Ti çıktı ama bu kart hala favori kartlarımdan biri. HOF ve FE 1080 Ti özellikle.

Abi üretimi durdurulmasaydı 3060 yerine direkt bunu alırdım.

Şahsen 3060'a yönelebilirdim aradaki Ray Tracing ve DLSS için ancak bu kart gerçekten çok güzel.
konu sayesinde yine 1080 serisi hayalım alevlendi :D işlemciden sonra ekran kartını 5-6 ay sonra yine değiştireceğim galiba :)

Hocam bu kart daha RX 570'i geçemiyor ki.

1080 Ti GTX serisinin en güçlü kartıdır 3060'tan bile az farka daha güçlü.
Emin misiniz hocam?
Screenshot_2023-01-11-08-36-34-68_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Hocam bu kart daha RX 570'i geçemiyor ki.
Hocam GTX 1060 bile RX 570'den daha güçlü. RX 570 GTX 1080Ti ile kıyaslanamaz bile.
Emin misiniz hocam?
Eminiz hocam. Bu tarz siteler genelde tam doğru bilgiyi sunmuyor. YouTube'daki karşılaştırmalar daha güvenilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence bu konu artık kapansa iyi olacak. :)

Geri
Yukarı