GTX GO 80 nasıldır?

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Çanakkale içi elektronik sigara bulamadığım için Buharistan'da sipariş etmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiye etmem biraz eski ve nargile içim bir model ayrıca coilini bulması zor arkadaşım kullandığından biliyorum. Smok nfix pro aldım ben onu öneririm wp hattından yazdım havale karşılığı indirim yaptılar

Tavsiye etmem biraz eski ve nargile içim bir model ayrıca coilini bulması zor arkadaşım kullandığından biliyorum. Smok nfix pro aldım ben onu öneririm wp hattından yazdım havale karşılığı indirim yaptılar
Coili yaygın ve Max 1200 liralık pod önerebilir misiniz?

Yanlış bilgi vermeyin. GTX GO 40 kullanıyorum eski falanda değil sıkıntısız bir model. Ayrıca coil bulması da zor değil internette veya İstanbul'da Sirkeci Doğubank'ta satışı var. Cihaz fiyatına göre iyi bir makine. Bütçe artarsa Vaporesso Luxe XR Max öneririm, hem nargile içim hemde sigara içim olarak kullanabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı