GTX Mocassin klavye nasıldır?

SaKinLordq

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim klavyeyi almak istiyorum fiyatı 299 TL. Sizce fiyatına değer mi? Daha önce kullanmış olanlar veya klavye hakkında bilgi sahibi olanlar deneyimlerinden bahsederse sevinirim.

Benim de kulaklık hoşuma gitti bu fiyata çok iyi. mouse büyük ihtimalle kötüdür FPS oyunu oynatmaz adamakıllı bu fiyata nasıl bir sensör koyabilirler içine. Kafası Blue Switch sesine dayanacak ve mekanik olmazsa olmaz diyen varsa klavye de uygundur onun için.

Benim de kulaklık hoşuma gitti bu fiyata çok iyi. Mouse büyük ihtimalle kötüdür FPS oyunu oynatmaz adamakıllı bu fiyata nasıl bir sensör koyabilirler içine. Kafası Blue Switch sesine dayanacak ve mekanik olmazsa olmaz diyen varsa klavye de uygundur onun için.

Kulaklığın mikrofon performansı şaşırttı beni. Ses çok temiz geliyordu.
Benim de kulaklık hoşuma gitti bu fiyata çok iyi. mouse büyük ihtimalle kötüdür FPS oyunu oynatmaz adamakıllı bu fiyata nasıl bir sensör koyabilirler içine. Kafası Blue Switch sesine dayanacak ve mekanik olmazsa olmaz diyen varsa klavye de uygundur onun için.
Ses kısmı beni tedirgin ediyor daha önce hiç mekanik klavye kullanmadım ve genellikle geceleri oyun oynayan biriyim.

Kulaklığın mikrofon performansı şaşırttı beni. Ses çok temiz geliyordu.

Ses kısmı beni tedirgin ediyor daha önce hiç mekanik klavye kullanmadım ve genellikle geceleri oyun oynayan biriyim.

En sesli Blue Switch diye biliyorum hocam yani daktilo gibi bir sesi var klavyenin.

En sesli Blue Switch diye biliyorum hocam yani daktilo gibi bir sesi var klavyenin.

Videoda ses testide yapılıyor da ne kadar sağlıklı olur bilmem. Şu an kullandığım klavye (Logitech mk 330) yazı yazarken falan gayet ses çıkaran bir klavye. Bana rahatsızlık vermez kulaklıkla oyun oynadığım için sesinin rahatsız edeceğini zannetmiyorum fakat ben dışarıya vereceği rahatsızlıktan korkuyorum sadece 😅

Videoda ses testide yapılıyor da ne kadar sağlıklı olur bilmem. Şu an kullandığım klavye (Logitech mk 330) yazı yazarken falan gayet ses çıkaran bir klavye. Bana rahatsızlık vermez kulaklıkla oyun oynadığım için sesinin rahatsız edeceğini zannetmiyorum fakat ben dışarıya vereceği rahatsızlıktan korkuyorum sadece 😅
Hocam mk330'a ses çıkaran klavye diyorsanız sakın blue switchli klavye almayın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı