GTX serisi kartlarda DLSS FSR 3 gibi özellikleri nasıl kullanılır?

kwixzo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500x / Gtx 1060 3 gb asus dual / 16 gb Balistix 3200mhz ram / Samsung 128 gb m2 ssd / WD 500gb hdd / 500w psu / El elemeği göz nuru Kendi ellerimle topladım :)
Meslek
Öğrenci
Merhaba YouTube'da GTX 9 10 serısı gıbı kartların DLSS RTX gıbı özellıklerın destekleyen oyunlarda açıldığını söylediği bir video gördüm. Site bu dlssg-to-fsr3 (Replace Nvidia DLSS-G Frame Gen with AMD FSR 3 Frame Gen). RDR 2 ıcın nasıl yapabılırım veya bu doğru mu? Isım söylemek ıstemıyorum ama bunun vıdeosunu çeken f***tv vardı ondan gördüm.

İlgili video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba YouTube'da GTX 9 10 serısı gıbı kartların DLSS RTX gıbı özellıklerın destekleyen oyunlarda açıldığını söylediği bir video gördüm. Site bu dlssg-to-fsr3 (Replace Nvidia DLSS-G Frame Gen with AMD FSR 3 Frame Gen). RDR 2 ıcın nasıl yapabılırım veya bu doğru mu? Isım söylemek ıstemıyorum ama bunun vıdeosunu çeken f***tv vardı ondan gördüm.

İlgili video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

F****tv ne hocam, yasaklı siteler gibi. İsim verebilirsin, sorun yok.

Bazı oyunlara ekstradan dosya ekleyerek acılabiliyor.

Ben yenıyım belki yasaktır diye bilmiyorum eyvallah. 😀
Mesela EXE dosyasının bulunduğu konuma atın diyor fakat RDR 2 de EXE dosyası yok GTX 1060 ekran kartım var.

Ben yenıyım belki yasaktır diye bilmiyorum eyvallah. 😀
Mesela EXE dosyasının bulunduğu konuma atın diyor fakat RDR 2 de EXE dosyası yok GTX 1060 ekran kartım var.

Oyunun kurulu oldugu yere atacaksın hocam. Ornek olarak oyunun simgesine sag tık yap dosya konumuna git o kısma at diyor.

Geri
Yukarı