GTX1050 ile GTX560 Ti SLI yapılır mı?

redd34

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Benim elimde iki adet ekran kartı var. GTX 1050(2 GB 128 Bit) ve GTX 560 Ti (1 GB 256bit). Bu iki ekran kartı ile SLI yapmak mümkün müdür? Mantıklı mıdır? Yapılmalı mı?
(PSU 500W)

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 SLI desteklemiyor. Desteklese bile SLI yapmak için ekran kartları aynı model olmak zorunda. Yani GTX 1050 SLI desteklese bile (ki desteklemiyor) GTX 1050'den başka bir GPU ile SLI yapamazsın.
Peki, örneğin iki adet GTX 750ti 2GB aldım. İkisini SLI yapabilir miyim? Yapsam 4GB olarak okur mu sistem?

Peki, örneğin iki adet GTX 750ti 2GB aldım. İkisini SLI yapabilir miyim? Yapsam 4GB olarak okur mu sistem?
GTX 750 Ti'de SLI desteklemiyor. Ayrıca iki güçsüz kart yerine bir güçlü kart çok daha iyi bir seçim olacaktır çünkü her oyun SLI desteklemiyor destekleyenlerde bile her zaman performansı iki kat arttırmıyor. SLI desteklemeyen bir oyunda istersen 4 tane ekran kartını birbirine bağla gene de sadece biri çalışır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı