GTX1080 5500'e Satılır mı?

Satman doğru mu derken eninde sonunda satacan zaten. Teknolojik imkanlar zorluyor. Benim kasam 2012 de topladım bugün oyunları açarken zorlanıyor ister istemez. Daha ne kadar dayanabilir güncel oyunlara. FIFA 21 güncelleme yayınladı benim oyun konsolum çalışamaz hale geldi. Güncel sistem her zaman iyidir. Bilgisayarcı arkadaşım anakartım olan X 570'i güncelleyebileceğini söyledi. Sonrada 5600 işlemciyi takacaz Allah'ın izniyle. Bunu satmam doğru olarak düşünme. Değişmesi lazım olarak düşün. Ben kendi sistemimi satmıyorum tabii. Kenarda dursun. Kendi eski kasamın anakarttan işlemciden ekran kartından gelecek paraya ihtiyacım yok. Bu benim düşüncem.
Düşüncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Halihazırda 1080 işimi fazla fazla görüyor. Şuana kadar hiç bir oyunda beni üzmedi. Yakın zamanda da üzecek gibi durmuyor. Ama insan istiyor ki güncel olana geçiyim. RTX muhabbeti vs. 3000 serisi de özellik bakımından cazip duruyor.
Aceleniz yoksa 6000'e koyup pazarlık payı var deyip, 5500'e satabilirsiniz.
5600'den 5500'e veriyorum :)

RTX serisine geçiceksen alınır yoksa satmanın çokda mantığı yok.
3000 serisine geçme düşüncem var. Hem RTX için hem de DLSS için. 1080'de işimi görüyor ama olmuşken yeni nesil olsun istiyorum. Hem 1080'den gelecek ücrette iyi gibi duruyor.
Yakın zamanda piyasa rahatlıyacak. Nvidia yeni kartlar üretecek mining için.
5500'e satmam mantıklı olur o zaman değil mi? Yeni kart almak için acelem yok, bekleyebilirim.

3000 serisine geçme düşüncem var. Hem RTX için hem de DLSS için. 1080'de işimi görüyor ama olmuşken yeni nesil olsun istiyorum. Hem 1080'den gelecek ücrette iyi gibi duruyor.

5500'e satmam mantıklı olur o zaman değil mi? Yeni kart almak için acelem yok, bekleyebilirim.
Kartı satıp yazı bekleyin ve RTX 3060 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı