GTX1650 laptop GTA 5 oynatır mı?

• Konuyu başlatan wjj
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 980

wjj

Centipat
-Başlığa çok takılmayın lütfen, uygun bir şey bulamadım.
Oyunda ayarları ne yaparsam yapayım ya ekran kartı kullanım oranı çok çok düşük ya da yüksek olup FPS 40-45 arası değişiyor.
En uygun çözüm nedir? Teşekkürler.
GTX1650 4 GB GDDR6, 16 GB 2933MHz RAM, Intel Core i5 10300H 2.5GHz. Laptop özelliklerim bunlar.

Son düzenleme:
-Başlığa çok takılmayın lütfen, uygun bir şey bulamadım.
Oyunda ayarları ne yaparsam yapayım ya ekran kartı kullanım oranı çok çok düşük ya da yüksek olup FPS 40-45 arası değişiyor.
En uygun çözüm nedir? Teşekkürler.
GTX1650 4 GB GDDR6, 16 GB 2933MHz RAM, Intel Core i5 10300H 2.5GHz. Laptop özelliklerim bunlar.
Büyük ihtimal işlemci throttle olduğu için ekran kartı kullanımı o civarlarda, genellikle laptop işlemcilerinde hep throttle olur. Throttlestop ile undervolt yap ve turbo power limit arttır.

Her şeyi denedim, olmadı.

Nasıl yapabilirim biliyor musunuz?
Technopat'ta undervolt rehberi var, oradan bakarak yapabilirsiniz.
Her şeyi denedim, olmadı.

Nasıl yapabilirim biliyor musunuz?
Herhalde sizin okuma yazmanız yok inanılmaz emojisi attığınıza göre. Ha ben yazmışım ha rehberden bakmışsın ne fark eder, yardım edende kabahat.

Son düzenleme:
Technopat'ta undervolt rehberi var, oradan bakarak yapabilirsiniz.

Herhalde sizin okuma yazmanız yok inanılmaz emojisi attığınıza göre. Ha ben yazmışım ha rehberden bakmışsın ne fark eder, yardım edende kabahat.
Bilmiyordum, inanılmaz attım. Ekstradan durduk yere teşekkürler ya da başka bir şey yazsam uzattığım için buna benzer bir şey yazardın. Saçma sapan şeylere takılıp kendinizi bir şey sanmanız çok komik.

Geri
Yukarı