GTX1650 Super tavsiyesi

cagataygedik

Hectopat

Gönlüm her zaman Gaming X modelini almaktan yana olmuştu. Fiyatının düşmesini bekliyordum ama bugün baktığımda gördüm ki fiyatlar artmış :( 1800 ₺'nin altına 1650 Super Gaming X bulmabilirseniz atarsanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En ucuz GamingX 1850TL :( Ama ben Zotac 1650S kullanıyorum yükte 75 dereceyi geçmiyor. Altta da benim incelemem mevcut :)
Merhabalar, ilk incelemem olacak bir hatam olursa kusura bakmayın :). 2 ay önce Teknobiyotik'ten 1300TL'ye 1650 Super 4 GB almıştım 2 aydır kullanıyorum, gayet memnunum hiçbir sorun (driver,ısınma,performans düşüklüğü vs) yaşamadım. Öncellikle 100W çeken ve 7 senelik 350W PSU ile bile sorunsuz çalışan, 1080P canavarı bir kart 1650S :D. Fanlar, en ve boy olarak küçük bir kart kendisi sığmayacağı kasa yoktur bence. Bu arada bu modelde 6 pin güç girişi istiyor kart haberiniz olsun. Sıcaklık değerlerine gelecek olursak hava akışı olmayan kasamda bile max 75 derece gördüm. Teknik özelliklerine burdan ulaşabilirsiniz alta da fotolarını bıraktım :) Eki Görüntüle 574179Eki Görüntüle 574195Eki Görüntüle 574196

Marka takıntısı sizi yanıltmasın. Inno3d kaliteli bir karttır. Bu şekil markalar görsellikten çok soğutma ve performansa önem veriyorlar.

Geri
Yukarı