GTX1650s ETC mining yapılamıyor

BayOcean

Hectopat
Daha fazla  
GTX1650s ile ETH Mining'in zaten yapılamadığını biliyorum. 4 GB VRAM ile en azından herhangi bir coin kasmak istiyorum, kâr edebilirim veya etmem orası şimdilik önemli değil. Eğer yapmak istersem ilerleyen zamanlarda zaten 8 GB VRAM bir ekran kartıyla devam edeceğim ETH ile. Fakat şimdi 1650S ile ETC denediğimde bile "out of Memory" hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim? Bir şeyi mi eksik yapıyorum, ya da başka bir coin mi denemeliyim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 44
GTX1650s ile ETH Mining'in zaten yapılamadığını biliyorum. 4 GB VRAM ile en azından herhangi bir coin kasmak istiyorum, kâr edebilirim veya etmem orası şimdilik önemli değil. Eğer yapmak istersem ilerleyen zamanlarda zaten 8 GB VRAM bir ekran kartıyla devam edeceğim ETH ile. Fakat şimdi 1650S ile ETC denediğimde bile "out of Memory" hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim? Bir şeyi mi eksik yapıyorum, ya da başka bir coin mi denemeliyim?
Sorunun nedenini bilmem ama ben 1650 ile raven kazıyordum rave'a bakabilirsiniz.

Bu arada PSU CV550 sorun yaratır mı acaba Mining işleminde? Tek ekran kartı çalıştırıyorum.
Sorunun nedenini bilmem ama ben 1650 ile raven kazıyordum rave'a bakabilirsiniz.
Ne zaman kazıyordunuz acaba Raven'i?
Raven denedim "out of Memory" hatası almadım ama bu sefer de "Pool login failed: Invalid user provided" hatası verdi hocam.

Ben bir aralar Raven kazıyordum. Her hafta aşağı yukarı 120 - 150 TL civarı bırakıyordu.

Bu arada PSU CV550 sorun yaratır mı acaba mining işleminde? Tek ekran kartı çalıştırıyorum.

Ne zaman kazıyordunuz acaba Raven'i?

Raven denedim "out of Memory" hatası almadım ama bu sefer de "pool login failed: Invalid user provided" hatası verdi hocam.

Hocam cüzdan adresinizi yanlış girmiş olabilirsiniz. Ben Best Ravencoin RVN Mining Pool - 2Miners öneriyorum. 1050 Ti vardı boşta 1050 Ti bile kazabiliyor 2miners deneyin cüzdan adresinizi doğru girdiğinize emin olun.

O sorunu hallettim, şuan NBminer ile kasıyorum. İki sorum var, birisi CV550 tek ekran kartıyla çalışırken sorun yaratır mı? İkincisiyse HiveOS üzerinden değerlerimi takip etmek istiyorum ama bir türlü sistemi bağlayamadım.

O sorunu hallettim, şu an nbminer ile kasıyorum. İki sorum var, birisi CV550 tek ekran kartıyla çalışırken sorun yaratır mı? İkincisiyse Hive OS üzerinden değerlerimi takip etmek istiyorum ama bir türlü sistemi bağlayamadım.

CV550'ye şu an 2 adet 1660 Super kullanıyorum. Bir sıkıntı yok.

Geri
Yukarı