GTX1650S sisteme oyun önerisi

Kesinlikle Dying Light indirimde şu an alıp oynamanı tavisiye ederim grafikleri 10 numara hikayesi sarıyor.
Çok teşekkürler onu almıştım. Olmayanlara gerçekten öneririm ben de.
Bu oyunu bir türlü beğenmedim 10 saat oynamışım ama bitiremedim.
Bugün araştırma yaptım ama tekrara saran diyen veya sevmeyen olmuş, hangi unsuru beğenmemiştiniz?

Önerileriniz için çok teşekkürler, bir de Resident Evil'e başlamayı düşünüyorum o yüzden hangi seriden başlamak benim için önemli. Kontrollerine alışmak ve hikayesini anlamak istiyorum. Revelations'mu önerirsiniz yoksa 0'dan mı başlayayım? Veya başka bir seriden mi başlamam lazım?

Önerileriniz için çok teşekkürler, bir de Resident Evil'e başlamayı düşünüyorum o yüzden hangi seriden başlamak benim için önemli. Kontrollerine alışmak ve hikayesini anlamak istiyorum. Revelations'mu önerirsiniz yoksa 0'dan mı başlayayım? Veya başka bir seriden mi başlamam lazım?

Ppsini yediğim en iyi oyunu 4 oyundur gamepad varsa direk 4'ten gir 6 oyun Revelations oluyor galiba o oyunda güzeldi ama aksiyon gibi korku ile alakası yok diye biliyorum.

Arkadaşlar hayırlı akşamlar, kart kasıyorum ve bakiyem 30-40 TL olacak. Aklımda birkaç oyun var ama hangilerini almalıyım bilmiyorum. Bir de Resident Evil serisine başlamak istiyorum ama eski oyunlarının tanesi 10 lira, o yüzden düzgün bir seçim yapmak istiyorum. Kontrol ve hikaye anlamında beni oyuna ısındırırsa daha iyi olur, bunları ele alarak hangi oyundan başlamamı önerirsiniz? Son olarak hikaye oyunlarını seviyorum.

Resident Evil serisinden 10 TL'lik olanlar.
BioShock paketi 20 TL.
Shadow tactics: Blades of the shogun 6 TL.
Amnesia 3 TL.
Prince of Persia 9 TL.
Cluster Truck 6 TL.
Halo serisi 24 TL.

Bunlardan hangilerini önerirsiniz?

BioShock öneririm daha önce oynamadıysanız kesinlikle BioShock öneririm.

Maalesef gamepadim yok, Revelations'dan başlamama gerek var mı yoksa 0, 1, 2 şeklinde mi devam edeyim?

0, 1, 2 şeklinde.

Herkese çok teşekkür ederim, Bioshock serisine bakacağım ve Resident Evil alacağım, yine önerileriniz varsa beklerim.😀

Yeni konular

Geri
Yukarı