GTX1660s alınır mı?

Bu modeli fiyat açısından kötü. Sapphire modelini alabilirsiniz, ASUS pahalı. Fakat ben eğer ekran kartına acil olarak ihtiyacınız yoksa para biriktirip RX 6600 almanızı tavsiye ederim. Aradaki fiyat farkına nazaran gerçekten fazla performans farkı var bu iki kart arasında. Karşılaştırmasına aşağıdaki videodan bakabilirsiniz. Lakin 6500 XT'de üzmez, iyi karttır o da rakiplerinin fiyatına göre.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya kanka benim RX570 ekran kartım vardı bilgisayar açılıyor fakat görüntü gelmiyordu. Onu yaptırmayı deneyeceğim yarin. Olmazsa 6600 veya 6500XT alacağım. Ekrana neden görüntü gelmiyor bir türlü anlayamadım. Driveri indiriyordum kartı güncellemek için ama driver hata veriyordu.

Ya kanka benim RX570 ekran kartım vardı bilgisayar açılıyor fakat görüntü gelmiyordu. Onu yaptırmayı deneyeceğim yarin. Olmazsa 6600 veya 6500XT alacağım. Ekrana neden görüntü gelmiyor bir türlü anlayamadım. Driveri indiriyordum kartı güncellemek için ama driver hata veriyordu.
Bunun hakkında yeni konu açsanız daha iyi olur. Bir fikrim var mı diye soracak olursanız maalesef bir fikrim yok.

Bunun hakkında yeni konu açsanız daha iyi olur. Bir fikrim var mı diye soracak olursanız maalesef bir fikrim yok.

Ya çok pardon ben şey demeyi unutmuşum. RX6600 almak istiyorum ama, CS ve Valorant harici hiç oynamiyorum. Ve bazı kişiler darbogaz olur, sistemin anası ağlar şeklinde yazılar yazmışlar.

Ya çok pardon ben şey demeyi unutmuşum. RX6600 almak istiyorum ama, CS ve Valorant harici hiç oynamiyorum. Ve bazı kişiler darbogaz olur, sistemin anası ağlar şeklinde yazılar yazmışlar.
Ekran kartını besleyebilecek iyi bir işlemci alırsanız yüksek grafik isteyen oyunlarda darboğaz olmaz fakat dediğiniz tarzda oyunlarda ise işlemciye yük bindiren oyunlar olduğu için ekran kartı kullanımı düşük kalır fakat bunun çok da bir önemi yoktur ekran kartı çok düşük olmadığı sürece. Sadece bu oyunları oynayacaksanız ekran kartını düşük tutup (Örneğin: GTX 1050 Ti) işlemciyi yükseltmeniz bu tarz oyunlar için daha iyi olacaktır ve daha yüksek FPS almanızı sağlayacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartını besleyebilecek iyi bir işlemci alırsanız yüksek grafik isteyen oyunlarda darboğaz olmaz fakat dediğiniz tarzda oyunlarda ise işlemciye yük bindiren oyunlar olduğu için ekran kartı kullanımı düşük kalır fakat bunun çok da bir önemi yoktur ekran kartı çok düşük olmadığı sürece. sadece bu oyunları oynayacaksanız ekran kartını düşük tutup (örneğin: GTX 1050 Ti) işlemciyi yükseltmeniz bu tarz oyunlar için daha iyi olacaktır ve daha yüksek FPS almanızı sağlayacaktır.

Videolarda R3 3100 RX 6500 XT 150-200 FPS arası alıyor CS'de aynı şekilde. Darbogaz olur mu?

https://www.hepsiburada.com/sapphir...g-p-HBCV00001D512U?url_src=and-product-detail bu kart çok hoşuma gitti fiyatına göre.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı