GTX1660S Ventus XS OC 7000 TL'ye alınır mı?

QwelorD

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2015 yılında GTX970 ve i7 4790K içeren bir sistem toplamıştım. Ekran kartımı yenilemek istediğimde bu piyasalara uzak kaldığım için araştırmaya başladım ve en uygun GTX1660s olarak gördüm. Fakat sanırım stok olmadığı için 7000 TL'ye bir sitede buldum. Modeli Ventus XS OC. Sizce bu fiyata değer mi beklemeliyim? İşlemcim ile darboğaz yapar mı ya da önerebileceğiniz başka bir ekran kartı var mı? Son olarak anakartımda 2015'den kalma ASUS H97 Pro anakart. Bu anakarta GTX1660s uyar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağı bir uzak kalmışsın. 1660 Super mining yapmayacaksan para israfından fazlası değil. RX 6600 daha ideal bir seçenek olur hem daha güçlü hem daha ucuz. 4790K hala gideri olan bir işlemci.
Aynen amaç mining değil, oyun oynamak.Teşekkür ederim yanıtın için.Dediğin gibi çok yabancıyım 2015te bitirmiştim bu işleri.

Aynen amaç mining değil, oyun oynamak. Teşekkür ederim yanıtın için. Dediğin gibi çok yabancıyım 2015te bitirmiştim bu işleri.

O zamandan bugüne çok şey değişti. İşlemcine uyumlu olabilecek en iyi kart RX 6600 diyebilirim f/p olarak çok popüler bu sıralar. Ray Tracing neymiş, NVIDIA ile devam edeyim dersen @LeonScottKennedy dediği gibi RTX 3050 var. Yalnız saf oyun performansında önemli fark var iki kart arasında tercihini ne istediğine göre yaparsın.

O zamandan bugüne çok şey değişti. İşlemcine uyumlu olabilecek en iyi kart RX 6600 diyebilirim f/p olarak çok popüler bu sıralar. Ray Tracing neymiş, NVIDIA ile devam edeyim dersen @LeonScottKennedy dediği gibi RTX 3050 var. Yalnız saf oyun performansında önemli fark var iki kart arasında tercihini ne istediğine göre yaparsın.
Aslında daha yeni G-sync özellikli monitör aldım rx6600 ekran kartı ile bu özelliği kullanabilecek miyim

Geri
Yukarı