GTX1660S en iyi model?

Bütçe
2700
Modeline göre değişiyor. Bende düz 1660 var Zotac'ın gayet memnunum şu anlık. Yazın Max 68 derece oldu.

Zotac'ın 1650S modellerinde soğutucusu PCB'yi bile tam kaplamıyor, PCB'nin bir kısmı boşta kalıyor. 1650S modelleri rezaletti. 1660S modellerinde Fiyat/Performans açısından Palit öneriyorum.

Hayır, ROG STRIX gerçekten güzel bir seri. Zaten teknolojiden en ufak anlayan birine bile sorarsanız biliyordur. Bu seriyi TUF ile karıştırmayın.
Bir yanlış anlaşılma oldu galiba. ASUS STRIX ailesini 10 yıla yakındır hem kullandım, hem de yakından bilirim. Alınmaz yazılmış alıntıladığım mesajda onu anlayamadım sadece.

Bir yanlış anlaşılma oldu galiba. ASUS STRIX ailesini 10 yıla yakındır hem kullandım, hem de yakından bilirim. Alınmaz yazılmış alıntıladığım mesajda onu anlayamadım sadece.

Ha ben sizin mesajınızı yanlış anlamışım sanırım. Evet fiyat/performans açısından alınmaz.

Ha ben sizin mesajınızı yanlış anlamışım sanırım. Evet fiyat/performans açısından alınmaz.
Rica ederim tamamdır şimdi süper oldu. Öğrenmek için bakınca, hayret etmiştim yanlış anlayıp, STRIX nasıl alınmaz ya diyorum haha 😄

Geri
Yukarı