GTX650 CS: GO Düşük FPS Sorunu

Efe Mert Kaya

Hectopat
Daha fazla  
İşlemcim: AMD FX - 6300 six-core Processor 3.50 ghz
RAM: 8 GB
Ekran kartı: Nvdia gtx650 2 gb gddr5 128 bit
Bu sisteme rağmen arkadaşım daha 1 GB'lık bir ekran kartı ile 170-200+ FPS alıyor. Ben bu sistemle 50-120 arada oyun donuyor vs. Sildim tekrar indirdim bir değişiklik yok ne yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
50-120 arası FPS değeri akıcı bir değerdir. Arkadaşınızın ekran kartının grafik işlemcisi sizin kartınızdan yüksek olabilir, burada GB önemli değildir. Size tavsiyem güncel sürücüleri kurun ve arkadaşınızının çözünürlük ve ayarlarının aynısını yapın.

çekirdek hızı bellek hızı her anlamda daha yüksek benim kartım tamamen kıyasladım merak etmeyin onunda full de benimde full de ayrıca 45-120 iyi değil cs de 50 fps altı oyunu kastırıyor cs de en az 60-70 şart fakat oyunda sürekli bir donma ve fps drop oluyor ayrıca 250 fps alıyordum eskiden birden durum bu oldu sizce bilgisayar parçalarında bir sıkıntı olabilirmi ? (Gta V medium da kasmadan oynuyorum arkınki kasıyor)yoksa sorun cs demi ? Pc parçasındamı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı