GTX670MX SLI mı GTX 680M mi?

Halil Kayacan

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi Arkadaşlar Ben Ekran kartımı geliştirmek istiyorum. Sizce SLI mı daha iyi, bir üst modeli almak mı? Tabi fiyat performans karşılaşmasını yaptıgınızda gtx670mx sli olduıgunda ısınma sorunu olur mu ? Güç tüketimi kasa karşılar mı? Bir de nerden alabileceğim ve fiyatı konusunda bilgisi olan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim. Son olarakta bilgisiyarı alalı 1 yıl oldu. Temiz çizik yok. Klavye altı tozlu onları temizliğemedim o kadar. 3200'e aldım şimdi satmaya kalksam bu halde nekadar para eder ?

Arkadaşlar Elimde Monster p150em özellikleri

• CPU Türü Mobile QuadCore Intel Core i7-3630QM,
  • Anakart Adı Clevo P15xEMx
  • Ekran kart gtx670mx
  • 700 gb hdd
  • 16 gb ram
  • 15.6 inch ekran
  • ışıklı klavye
  • parmak izi okuyucusu
  • 1920.1080p işlemci 2.4 3.4 turbo boost camera 1.3 mp

Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim , Ancak dediklerin eskide kaldı. İnsanları, bilgi sahibi olmadığın konularda yanlış yönlendirmemelisin .

Bilgisayardaki ekran kartı MXM slotlu mu? Evet ise 2. Ekran kartı için yer varmı? Başka kaynaklarda bir araştır bakalım. Sendeki bilgisayara sahip olan birisi ekran kartı değişimi yapmış mı? Yapmış ve başarılı olmuş ise geriye ekran kartını satın alma kalıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı